Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 245894

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:34

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD K. Laštovka, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)