Milena Dvořáková

(1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Dívka s doutníkem

    Položka č.: 186201

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:47

    litografie, 30 x 21,2 cm, značeno PD v desce M D, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét Magdy Šachové

    Položka č.: 246121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:48

    litografie, 32,4 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 55/60, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)