Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:48

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Vlčí máky

    Položka č.: 281351

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16

    olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)