Polní květina

    Položka č.: 243396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:20

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:21

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:24

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 244127

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:50

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Postavy

    Položka č.: 244128

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:51

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244129

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:52

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 244357

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:09

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 245187

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:05

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:14

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Položka č.: 245401

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:17

    tužka, papír, 20 x 13 cm, sign. LD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 245857

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:57

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:15

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Pardubický zámek

    Položka č.: 245890

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:30

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Achilles

    Položka č.: 245891

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:31

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:44

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:45

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 245906

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:46

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Hradčany

    Položka č.: 245907

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:47

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)