Karlův most

    Položka č.: 245592

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:56

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:02

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pardubický zámek

    Položka č.: 245890

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:12

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Achilles

    Položka č.: 245891

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:14

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:18

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:20

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na hrad

    Položka č.: 250961

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:50

    litografie, 13,6 x 15,8 cm, sign. PD, č. 146/200, papír mírně zažloutlý, v rozích papír odřen od lepící pásky (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Cesta a vysoký smrk

    Položka č.: 250992

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:52

    tempera, karton, 18 x 21 cm, sign. PD, rám, malba na dvou místech poškrábaná, u dolního okraje karton nařezán, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Roubenky

    Položka č.: 249546

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:38

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kostelní věž

    Položka č.: 249252

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:04

    pastel, papír, 27,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horská vesnice

    Položka č.: 249275

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:40

    dřevoryt, 12 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klaun (PF 1955)

    Položka č.: 249280

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:50

    lept, 1954, 9,2 x 7,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    Položka č.: 249282

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:52

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám lásky

    Položka č.: 249294

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:08

    lept, 11 x 7,5 cm, zažloutlý papír, v levém spodním rohu světlejší skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Hříb

    Položka č.: 249296

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mrázik

    Položka č.: 250932

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:52

    litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 245906

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:22

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Hradčany

    Položka č.: 245907

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:24

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Z Nového světa

    Položka č.: 246291

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:38

    lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    Položka č.: 246305

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 23:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 248691

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 23:30

    olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Hände und Was Sie Sagen

    Položka č.: 229405

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:28

    kniha, 64 čb. vyobrazení, vyd. Orell Füssli Verlag, Zürich-Leipzig, 1929, pův. plpl. vazba, 24s. + přílohy, odřené okraje desek, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)