• R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:00

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:01

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Miloslava Nievaldová

    Cesta

    Položka č.: 240962

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:02

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    Položka č.: 242487

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:03

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:04

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:05

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242490

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:06

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří David

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:07

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Jiří David

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:08

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244544

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:09

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244545

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:10

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Knižní záložka

    Položka č.: 244546

    Vyvolávací cena: 190 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:11

    linoryt, 18,2 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (7 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1933

    Položka č.: 244547

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:12

    linoryt, 10,5 x 7,5 cm, LD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (7 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    Položka č.: 244548

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:13

    Aktuální cena: 190 CZK (7 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244549

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:14

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244550

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:15

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Karel Zink mluví

    Položka č.: 244551

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:16

    bibliofilie, napsal a linorytem vyzdobil EA Hruška, 1926, 130 výtisků, brož., při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Souhvězdí Berana

    Položka č.: 244553

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:17

    lept, 21,8 x 13 cm, sign. DU P. Sukdolák, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 244554

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:18

    dřevoryt, 25 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Petr Kuba

    Ptáci

    Položka č.: 244587

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:19

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    Položka č.: 244588

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:20

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 244595

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:21

    lept, 1979, 49,3 x 33 cm, sign. DU L. Kuklík 79, č. 30/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 244608

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:22

    lept, akvatinta, akvarel, papír, 24 x 18,1 cm, sign. PD Pavel Sukdolák, č. 29/108, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

  • Dana Puchnarová

    Tři nejlepší barvy

    Položka č.: 244617

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:23

    litografie, pauzovací papír, 2006, 84 x 60 cm, sign. PD Puchnarová 2006, č. 21/25, lehce pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Dana Puchnarová

    Prázdnota

    Položka č.: 244618

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:24

    litografie, pauzovací papír, 1997, 79 x 66 cm, sign. PD Puchnarová 97, č. 22/25, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

  • Zdeněk Kučera

    Perspektiva MM 23

    Položka č.: 244670

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:25

    sítotisk, 1972, 71 x 44 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Zdeněk Kučera

    BG MM 24

    Položka č.: 244671

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:26

    sítotisk, 1972, 71 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Zdeněk Kučera

    MM 25

    Položka č.: 244672

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:27

    sítotisk, 1972, 71,5 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Vladimír Rosol

    (1927)

    Položka č.: 244673

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:28

    lept, 49,8 x 49,5 cm, sign. DU V. Rosol, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    Položka č.: 244675

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:29

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)