Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Starost o dítě
Položka č.: 281068Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:01
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Petr Fiala
(1969)
Sova
Položka č.: 266586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:02
lept, 2004, 6,8 x 16,3 cm, sign. PD Fiala 2004, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Fiala
(1969)
Akvárium
Položka č.: 265034Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:03
lept, 2008, 13 x 16 cm, sign. PD Fiala 2008, č. 49/64, PF 2009, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Emanuel Fousek
Ovocná mísa
Položka č.: 281069Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:04
olej, karton, 32,5 x 45,5 cm, sign. PD Em Fousek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Houlová
Žena s šátkem
Položka č.: 281070Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:05
akvarel, uhel, papír, 1924, 30 x 22 cm, sign. PD Houlový 24, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Anna Khunová
Tváře
Položka č.: 281071Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:06
lept, 14,8 x 12,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 28/125, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ernst Kösslinger
(1926-2020)
Zahrada italského paláce s fontánou
Položka č.: 281072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:07
lept, 1979, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 13/200, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937)
Surrealistická kompozice
Položka č.: 277471Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:08
olej, dřevotříska, 1975, 40 x 65 cm, sign. PD ZB Kuľhavý, rám, Na zadní straně štítek s popisem, původní název: Zátišie s neoromantickou náladou. V dolní části díla a na zadní straně autorský popis. Výtvarné umění studoval soukromě. Řadu let hledal vlastní výtvarný výraz, přenášel několik rozdílných…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Macháček
Hračky
Položka č.: 281073Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:09
akvarel, tuš, olej, papír, 1942, 30 x 21 cm, sign. na zadní straně Macháček I.-42, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
F. Marinke
Zátiší s ovocem a džbánem
Položka č.: 277729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:10
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Matějíček
(1941-2002)
Dopis
Položka č.: 281074Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:11
lept, akvatinta, 20 x 14,8 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 58/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Načeradský
Tělocvik
Položka č.: 280023Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:12
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jarmila Němcová
Afrika
Položka č.: 268335Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:13
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jarmila Němcová
Tři smrky
Položka č.: 268334Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kočičí dýchánek
Položka č.: 281076Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:15
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Na návsi
Položka č.: 242170Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:17
olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Na zápraží
Položka č.: 281078Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:18
akvarel, tuš, papír, 11,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Abstrakce
Položka č.: 281077Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:19
olej, plátno, 50 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Lovecké zátiší II.
Položka č.: 277319Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:20
olej, plátno, 18. století, 58 x 83 cm, rám, malba mírně krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Lovecké zátiší I.
Položka č.: 277318Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:21
Dívka a voják
Položka č.: 218007Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:22
tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Egyptské dobrodružství
Položka č.: 218006Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:23
tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Oberthor
Pranostika - březen
Položka č.: 273721Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:24
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Padají-li podprsenky už na Josefa, je to pro úrodu dobrá trefa., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
František Schmoranz?
Setkání (Die Begenung)
Položka č.: 246574Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:25
tuš, papír, 18,6 x 14,7 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:26
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lubomír Štefka
Položka č.: 281079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:27
tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 18,5 x 12 cm, sign. PD Štefka79, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Lubomír Štefka
Abstraktní krajina
Položka č.: 265075Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:28
kombinovaná technika, 17 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Arna Vazačová
Položka č.: 266579Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:30
akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
Položka č.: 273771Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:31
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)