• Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 239774

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:16

    lept na ručním papíře, 1970, 29,4 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Hallstatt

    Položka č.: 244123

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:17

    tempera, papír, 39 x 57 cm, sign. LD Martinovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jana Míčková

    Sklizeň

    Položka č.: 233452

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:18

    tempera, běloba, papír, 1965, 54,5 x 77,5 cm, sign. PD Jana 1965, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jana Míčková

    V cirkusu

    Položka č.: 233151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:19

    akvarel, tuš, papír, 1962, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD Jana 1962, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    Na poli

    Položka č.: 233142

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:20

    olej, plátno, 59,5 x 75,5 cm, chybí napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Jana Míčková

    Motýl

    Položka č.: 239610

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:21

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Ve městě

    Položka č.: 246274

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:22

    olej, karton, 49 x 35 cm, sign. PD , rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Položka č.: 246260

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:23

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Jezero pod horami

    Položka č.: 241071

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:24

    olej, karton, 49 x 65,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Novotný

    (1919-1993)

    Haldy v Krušných horách (Jáchymov)

    Položka č.: 241486

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:25

    olej, sololit, 1956, 35,5 x 43,8 cm, sign. LD Novotný 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a skupiny MS

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Karel Oberthor

    Kaplička na návsi

    Položka č.: 233521

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:26

    monotyp, 48,6 x 68,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s hrozny vína

    Položka č.: 239777

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:27

    litografie, 1958, 33,2 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, 90/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Carlo Perindani

    (1899-1986)

    Capri

    Položka č.: 246123

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:28

    olej, plátno, 1929, 62 x 74 cm, sign. LD C. Perindani Capri 1929, rám, práce italského impresionistického malíře. Narozen v Miláně, zemřel na Capri, které s oblibou zpodoboval, zejména pohledy na moře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Robert Piesen

    (1921-1987)

    Depo

    Položka č.: 236757

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:29

    litografie, 36 x 28,3 cm, sign. PD Robert Piesen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 243987

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:30

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    Položka č.: 243988

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:31

  • Pavlína Strnková

    Velocipedisté

    Položka č.: 246264

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:32

    tempera, dřevotříska, 2014, 30 x 40 cm, sign. PD Strnková 2014, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Pavlína Strnková

    Vojáčci

    Položka č.: 246263

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:33

    tempera, dřevotříska, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. PD Strnková 2014, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    Světlo domova

    Položka č.: 246203

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:34

    akvatinta, 31,7 x 27,4 cm, sign. PD Julie Svobodová, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v Praze a prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Sztacho

    (1918-?)

    Pohled na Humpolec

    Položka č.: 246253

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:35

    olej, překližka, 27 x 58,5 cm, sign. PD J. Sztacko 89, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    V přístavu - Milna

    Položka č.: 246191

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1983, 52,5 x 40 cm, sign. DU Josef Šolc 83, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Růže I.

    Položka č.: 246190

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:37

    kombinovaná technika, papír, 1983, 56 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 10/83, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 246189

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:38

    akvarel, tuš, papír, 1980, 55 x 40 cm, sign. PD Josef Šolc 1980, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 236687

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:39

    pastel, papír, 1954, 50,4 x 70,2 cm, sign. LD Jaroslav Šváb 1954, při okrajích mírně pokrčený papír, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku če…

  • František Uhlíř

    (1900-?)

    Chalupy u vody

    Položka č.: 246205

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:40

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Položka č.: 239548

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:41

  • Ladislav Vraný

    Březová alej

    Položka č.: 236775

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:42

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    U kadeřnice

    Položka č.: 239669

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:43

  • Jindřich Zezula

    Koníkov u Jimramova

    Položka č.: 236624

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:44

    akvarel, papír, 28 x 38 cm, sign. PD Zezula, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Filomena Borecká

    Accoucher dâmes (Průnik)

    Položka č.: 234763

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:45

    kresba barevnou tuší a multibarevnou tužkou Koh-I-Noor, 2011, 116 x 90 cm, sign. DU Filomena Borecká, rám, Průnik, Accoucher dâmes, kresba žlutou a oranžovou tuší vznikla v roce 2011 ve Valenciennes. Filomena Borecká pracuje s kresbou v dvourozměrné ale i trojdimenzionální rovině a kresba je autorči…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)