Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    CML in Blue

    Položka č.: 238365

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:53

    tuž, papír, 1979, 9 x 9 cm, sign. PD, 12.79

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Prvosenka

    Položka č.: 249530

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:08

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý a místy zašpiněný papír, místy hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Narcis

    Položka č.: 249531

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:10

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý papír, zašpiněno v pravém spodním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tulipán

    Položka č.: 249532

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:12

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, při pravém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květy

    Položka č.: 249533

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:14

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Výjevy u zřícenin

    Položka č.: 249534

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:16

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při spodním okraji zahnědlá skvrna, drobně dokolorováno asi pastelkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Historická obydlí

    Položka č.: 249535

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:18

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 249536

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:20

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajinné výjevy

    Položka č.: 249537

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:22

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stromy

    Položka č.: 249538

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:24

    kolorovaný lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, pravděpodobně dokolorováno později, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Studie stromu

    Položka č.: 249539

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:26

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Studie listů

    Položka č.: 249540

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:28

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Studie větví a kmenů stromu

    Položka č.: 249541

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:30

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý, zašpiněný a místy zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámy autor

    Předjaří

    Položka č.: 249545

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:36

    olej, karton, 28,5 x 37 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kopretiny ve váze

    Položka č.: 249547

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:40

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Motýl

    Položka č.: 249267

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:26

    litografie, 5,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Řehoř Mendel

    Položka č.: 249273

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:38

    mědirytina, 6,5 x 4 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Racek

    Položka č.: 249277

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:44

    dřevoryt, 5,5 x 10,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Knihovna lidové tvroby

    Položka č.: 249279

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Salomon de Caus

    Položka č.: 249297

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:14

    mědirytina, 13 x 19 cm, značeno DU Verlag von Gottlieb Haase Söhne, při okrajích papíru drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:12

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:21

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:30

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Továrna

    Položka č.: 200762

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:34

    tuš, papír, 1946, 27 x 44 cm, sign. PD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200763

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:35

    tuš, papír, 1946, 21,5 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:44

    lept, 16 x 13 cm, sign. PD nečitelně, č. 34/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 224017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 15:36

    litografie, 18,2 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:36

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • neznámý autor

    San Francisco Illustrated / Souvenirs Photo-gravure

    Položka č.: 251040

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 14:55

    bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook