Tulipán

    No.: 249532

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:12

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, při pravém okraji skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Květy

    No.: 249533

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:14

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Výjevy u zřícenin

    No.: 249534

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:16

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při spodním okraji zahnědlá skvrna, drobně dokolorováno asi pastelkou,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Historická obydlí

    No.: 249535

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:18

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, poškozeno,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    No.: 249536

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:20

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Krajinné výjevy

    No.: 249537

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:22

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Stromy

    No.: 249538

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:24

    kolorovaný lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, pravděpodobně dokolorováno později,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Studie stromu

    No.: 249539

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:26

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Studie listů

    No.: 249540

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:28

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Studie větví a kmenů stromu

    No.: 249541

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:30

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý, zašpiněný a místy zahnědlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Neznámy autor

    Předjaří

    No.: 249545

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:36

    olej, karton, 28,5 x 37 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kopretiny ve váze

    No.: 249547

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:40

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Motýl

    No.: 249267

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:26

    litografie, 5,5 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Řehoř Mendel

    No.: 249273

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:38

    mědirytina, 6,5 x 4 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Racek

    No.: 249277

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:44

    dřevoryt, 5,5 x 10,3 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Knihovna lidové tvroby

    No.: 249279

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Salomon de Caus

    No.: 249297

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 20:14

    mědirytina, 13 x 19 cm, značeno DU Verlag von Gottlieb Haase Söhne, při okrajích papíru drobné hnědé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ruyana Küste

    No.: 180968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 12. 2020 14:12

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Chalupa se zříceninou

    No.: 183961

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 12. 2020 14:21

    dry-point, 35 x 30 cm, , yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Beethovenův dům ve Vídni

    No.: 191494

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 12. 2020 14:30

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Továrna

    No.: 200762

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 12. 2020 14:34

    tuš, papír, 1946, 27 x 44 cm, sign. PD nečitelně, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    No.: 200763

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 12. 2020 14:35

    tuš, papír, 1946, 21,5 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Úplněk nad Nerudovkou

    No.: 217497

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 12. 2020 14:44

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Malou Stranu

    No.: 224017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 12. 2020 15:36

    litografie, 18,2 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 3/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Portrét starého muže

    No.: 226453

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 15. 12. 2020 14:36

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • neznámý autor

    San Francisco Illustrated / Souvenirs Photo-gravure

    No.: 251040

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 17. 12. 2020 14:55

    Current price: 2.500 CZK (100 €)