• Karel Svolinský

    No.: 3

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:02

    akvarel, papír, 32 x 22 cm, sign. PD K. Svolinský, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Jezírko a růže

    No.: 5

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:04

    akvarel, tužka, papír, 12,9 x 13,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    No.: 8

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:07

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    No.: 9

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:08

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 45/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Diviš

    Kytice ve džbáně

    No.: 10

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:09

    olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Váza s jarním kvítím

    No.: 11

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:10

    litografie, 43,5 x 31,8 cm, sign. PD V. Fiala, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar A…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Fibig

    No.: 12

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:11

    olej, karton, 1958, 40 x 50 cm, sign. PD Fibig 58, rám, na malbě místy skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Hataj

    Kuchyňské zátiší

    No.: 13

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:12

    olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Hubáček

    Pampelišky

    No.: 14

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:13

    monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    No.: 15

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:14

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Z. Kučera

    Váza s květinami

    No.: 16

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:15

    olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • V. Měchura

    Luční kvítí ve váze

    No.: 17

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:16

  • Jaroslav Melichárek

    (1910-1985)

    Hyacint

    No.: 18

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:17

    olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Rudolf František Najman

    (1892-?)

    Květina

    No.: 19

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:18

  • August Oskar Nestler

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    No.: 20

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:19

    oil, cardboard, 32,5 x 24,5 cm, signed lower/right Aug. Osk. Nestler, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Kytice ve váze

    No.: 21

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:20

    tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Kytice ve váze

    No.: 22

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:21

    olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Dáma s růžemi

    No.: 23

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:22

    olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    No.: 24

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:23

    olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    No.: 25

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:24

    olej, plátno, 44,5 x 34 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Žena v kavárně

    No.: 26

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:25

    Current price: 300 CZK (13 €)

    No.: 27

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:26

  • Zdeněk Raiser

    České ženy na Jadranu

    No.: 28

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:27

    olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Vladimír Stříbrný

    (1905-1970)

    No.: 29

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:28

    oil, canvas, 65,5 x 56 cm, signed lower/right V. Stříbrný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

    Estimate: 18 000 - 22 000 CZK

  • Eduard Světlík

    (1903-1970)

    Matka s dcerou

    No.: 30

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:29

    olej, karton, 30,5 x 27,5 cm, sign. LD Světlík Ed., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Pedagogical Institute in Kromeriz, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. J. Zrzavy at The Faculty of Education - Palacky University in Olomouc, member of …

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Aleš Štolovský

    No.: 31

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:30

    olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Karel Toman

    (1921-?)

    Květiny ve váze

    No.: 32

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:31

    olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    No.: 33

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:32

    tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • B Česal

    Luční kvítí ve váze

    No.: 34

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:33

    olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    No.: 35

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 03. 2024 18:34

    olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (34 €)