Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Létající balon

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:35

    litografie, 19 x 9 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Exlibris Eugen René Lacroix

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:36

    litografie, 17 x 10,5 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Don Quijote

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:37

    litografie, 16,5 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Madona

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:38

    litografie, 15 x 9 cm, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)