Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Létající balon
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:35
litografie, 19 x 9 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Exlibris Eugen René Lacroix
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:36
litografie, 17 x 10,5 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Don Quijote
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:37
litografie, 16,5 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Madona
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:38
litografie, 15 x 9 cm, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)