Dražené položky

  • Luboš Vetengl (Internetová aukce )

    (1988)

    Vánoce na hřbitově II

    Položka č.: 249941

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:22

    uhel, plátno, 2013, 130 x 150 cm, sign. zezadu Vetengl 2013, Zde je můj návrat ke kresbě. Tento obraz je vymyšlený se vším všudy. Opět zde ostře kontrastuje hrob a jeho okolí. Propojuje se zde krajina s hrobem (hrob má řešenou okolní podlahu, která přechází do krajiny), tím spojuji hrob s krajinou. …

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Jiří Načeradský (Internetová aukce )

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 249942

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:23

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Dvě sličné kudlanky

    Položka č.: 249943

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 2006, 42 x 59 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Nevěstka Babylonská

    Položka č.: 249944

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:25

    tuš, kvaš, papír, 1989, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Načeradský 89, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Kudlanka

    Položka č.: 249945

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:26

    tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Čtyři muži

    Položka č.: 249947

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:28

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Za městem

    Položka č.: 249948

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:29

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 249949

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:30

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Biostroje

    Položka č.: 249950

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:31

    tempera, tuš, karton, sololit, 1973, 63, 5 x 48, 5 cm, sign. LD Načeradský 1972, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Položka č.: 249951

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:32

    olej, plátno, 2013, 81 x 80 cm, sign. PD Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Venuše

    Položka č.: 249952

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:33

    olej, plátno, 2011, 81 x 101 cm, PD monogr. JN 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Kudlanka

    Položka č.: 249953

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.400 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:34

    olej, plátno, 2010, 81 x 100 cm, sign. LD Načeradský, malíř Nové figurace a člen Volného sdružení 12/15, Pozdě ale přece – od roku 1957 do roku 1963 studoval na pražské Akademii výtvarného umění u profesora Vlastimila Rady. Na půdu akademie se vrátil o dvě desítky let později jako profesor ateliéru …

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.400 €)

    V běhu

    Položka č.: 249954

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:35

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Muž

    Položka č.: 249955

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:36

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Rozhovor

    Položka č.: 249956

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:37

    Trojice

    Položka č.: 249957

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:38

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 249958

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:39

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Konstantin Bušek (Internetová aukce )

    (1861-1938)

    Svatý Václave, oroduj za nás!

    Položka č.: 249959

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:40

    litografie, akvarel, 46 x 28 cm, sign. LU Konst. Bušek, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek (Internetová aukce )

    Anna Livia Plurabella III.

    Položka č.: 249960

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:41

    lept, 1942, 24,5 x 30,5 cm, sign. PD Konůpek 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pravoslav Kotík (Internetová aukce )

    (1889-1970)

    Koupání

    Položka č.: 249961

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:42

    lept, 1928, 13 x 18,7 cm, LN značeno v desce P. Kotík 1928, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Rambousek (Internetová aukce )

    (1895-1976)

    Poslední soud

    Položka č.: 249962

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:43

    lept, 1927, 24,1 x 27,2 cm, sign. Jan Rambousek 1927, PF 1927, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Charles Vondoruš (Internetová aukce )

    (1884-1970)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 249963

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:44

  • Václav Fiala (Internetová aukce )

    (1891-1968)

    Cirkus Variete

    Položka č.: 249964

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:45

    barevná litografie, 31 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala , zažloutlý papír, při okraji mimo tisk několikrát natržený papír, při spodním okraji mimo tisk zahnědlá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Tichý (Internetová aukce )

    (1896-1961)

    Dáma s chrtem

    Položka č.: 249965

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:46

    litografie, 1947, 16,7 x 12,3 cm, sign. LD Tichý 47, příloha katalogu vydaná v nákladu 100 výtisků k autorově výstavě ve Vilímkově galerii (31. I. - 18. II. 47), uvedeno v soupisu František Dvořák František Tichý Grafické dílo pod č. 139, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • František Burant (Internetová aukce )

    (1924-2001)

    Nemocná zem II.

    Položka č.: 249966

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:47

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Čepelák (Internetová aukce )

    (1924-2000)

    Javorové listy

    Položka č.: 249967

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:48

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

    (1924-2000)

    Zimní pole

    Položka č.: 249968

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:49

    akvatinta, 1967, 34 x 50 cm, sign. PD Čepelák 1967, č. 27/100, v soupisu pod č. 267, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)

  • Karel Demel (Internetová aukce )

    Nevím

    Položka č.: 249969

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:50

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Pražské Jaro

    Položka č.: 249970

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:51

    Přenos

    Položka č.: 249971

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:52

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)