Dražené položky

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Polní květina

    Položka č.: 243396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:21

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Ronek (Internetová aukce )

    (1892-?)

    Stromy na břehu

    Položka č.: 243400

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:22

    olej, pastel, papír, 24,8 x 36 cm, sign. PD Ronek, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Karel Müller (Internetová aukce )

    (1899-1977)

    Kampa

    Položka č.: 243402

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:23

    litografie, 24 x 41 cm, sign. PD Karel Müller, rám, č. 27/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:24

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    Anděl

    Položka č.: 243408

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:25

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Anděl

    Položka č.: 243411

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:26

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Hiroshige Utagawa (Internetová aukce )

    (1797-1858)

    Výprask

    Položka č.: 243646

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:27

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Hiroaki Takamashi (Internetová aukce )

    (1871-1944)

    Gejši

    Položka č.: 243647

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:28

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Toyohara Kunichika (Internetová aukce )

    (1835-1900)

    Kabuki bojovník _Meiji

    Položka č.: 243648

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:29

    japonský dřevoryt, 35 x 24 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    (1835-1900)

    Bojovník

    Položka č.: 243649

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:30

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada) (Internetová aukce )

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    Položka č.: 243650

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:31

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    Položka č.: 243651

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:32

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    (1786-1864)

    Kabuki

    Položka č.: 243652

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:33

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Čištění meče

    Položka č.: 243653

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:34

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

  • Neznámy autor (Internetová aukce )

    Chinatown

    Položka č.: 243681

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:35

    tisk, 26,5 x 20 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Karlštejn

    Položka č.: 243701

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:36

    olej, plátno, 15,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Karlštejn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1920-2004)

    Horský potok

    Položka č.: 243702

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:37

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    (1920-2004)

    Píseční hrad

    Položka č.: 243703

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:38

    olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    (1920-2004)

    Paříž

    Položka č.: 243704

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:39

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    (1920-2004)

    Roma Caracall

    Položka č.: 243705

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:40

    olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1920-2004)

    Las Palmas

    Položka č.: 243706

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:41

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1920-2004)

    Plachetnice ve Vídni

    Položka č.: 243707

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:42

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Wien, v levo dole na rohu utržen kousek papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    (1920-2004)

    Obří důl

    Položka č.: 243708

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:43

    olej, papír, 13 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243709

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:44

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243710

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:45

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    (1920-2004)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 243711

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:46

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Jitka Bezúrová (Internetová aukce )

    Rozprávkový ostrov

    Položka č.: 243997

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:47

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Gabriel Štrba (Internetová aukce )

    Mimozemšťan

    Položka č.: 244007

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:48

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 244077

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:49

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)