Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    (1954)

    Der Engel

    Položka č.: 228408

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:16

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:18

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 228770

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:20

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    (1954)

    Inuit

    Položka č.: 228795

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:22

    slepotisk, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor (Internetová aukce )

    (1921-1996)

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:24

    litografie, 1981, 13,4 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 81, autorský list, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláč Axmann (Internetová aukce )

    (1955)

    Réva

    Položka č.: 229131

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:26

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kameníček (Internetová aukce )

    Podzimní krajina

    Položka č.: 230474

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:28

    olej, plátno, 55,5 x 66 cm, sign. PD Kameníček, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger (Internetová aukce )

    (1899-1954)

    U řeky

    Položka č.: 232748

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:30

    lept, 34,5 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger, zažloutlý, a při okrajích pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Pohled na Pražský hrad s Karlovým mostem

    Položka č.: 232922

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:32

    olej, karton, 12,5 x 18 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Pražský hrad v květnu

    Položka č.: 232923

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:34

    olej, karton, 20,5 x 15 cm, sign. LD J.Dlabal, karton na zadní straně potištěn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka (Internetová aukce )

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:36

    akvarel, papír, 49 x 51,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, zažloutlý papír a pasparta, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka (Internetová aukce )

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:38

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka (Internetová aukce )

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:40

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka (Internetová aukce )

    (1881-1953)

    Před setměním

    Položka č.: 235041

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:42

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka (Internetová aukce )

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    Položka č.: 235042

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:44

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emílie Tomanová (Internetová aukce )

    (1933-1994)

    Před vesnicí

    Položka č.: 235079

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:46

    tuš. papír, 1977, 35,5 x 29 cm, sign. LD Emilie Tomanová, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka (Internetová aukce )

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    Položka č.: 237138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:48

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:50

    akvarel, papír, 63 x 49 cm, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Krcal (Internetová aukce )

    (1945)

    Kytice

    Položka č.: 237873

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:52

    litografie, 67 x 52 cm, sign. DU Jar. Krcal, rám, autorský tisk, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arnošt Zabloudil Sobotek (Internetová aukce )

    (1895)

    Zasněžená krajina / Předměstí

    Položka č.: 237901

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:54

    kvaš, papír, 15 x 18,5 cm, sign. LD A. Zabloudil Sobotek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer (Internetová aukce )

    (1960)

    Hudební skříňka

    Položka č.: 237942

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:56

    lept, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Bauer Milan , č. 12/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek (Internetová aukce )

    (1883-1950)

    Husovo kázání

    Položka č.: 237946

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:58

    dřevoryt, 1915, 25 x 17,7 cm, papírová pasparta, vydáno jako příloha Veraikonu, 1915, okraje papíru ztmavlé, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Art…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Voves (Internetová aukce )

    (1945)

    Létající košile

    Položka č.: 237961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:00

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Martínek (Internetová aukce )

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 238140

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:02

    olej, plátno, 54 x 69,5 cm, sign. PD L. Martínek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Cesta do vesnice

    Položka č.: 239064

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:04

    akvarel, tuš, papír, 27 x 39,7 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pražská ulice

    Položka č.: 239075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:06

    pastel, papír, 1971, 32 x 56,5 cm, monogr. PD , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Spící děvče

    Položka č.: 239091

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:08

    akvarel, papír, 28,5 x 22,2 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Vesnické ženy

    Položka č.: 239092

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:10

    akvarel, papír, 28,5 x 22 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Blažek (Internetová aukce )

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 239542

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:12

    olej, sololit, 44,8 x 34,7 cm, sign. PD Z Blažek, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Krajina

    Položka č.: 239582

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:14

    akvarel, papír, 1949, 19,7 x 28,7 cm, sign. PD Souček 49, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook