Dražené položky

  • Ludvík Kuba (Ludvík Kuba)

    (1863-1956)

    Vnitřek hradu Freithurn - Pobrežje

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:11

    tužka, papír, 11,5 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ludvík Kuba (Ludvík Kuba)

    (1863-1956)

    Zbraslavice od jihu

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:12

    tužka, papír, 1882, 8 x 13 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba (Ludvík Kuba)

    (1863-1956)

    Čajniče

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:13

    tužka, papír, 1893, 10,8 x 15,9 cm, sign. LD LKuba 16/8 93, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba (Ludvík Kuba)

    (1863-1956)

    Šachov u Borohrádku

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:14

    tužka, papír, 1881, 7,5 x 14 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba (Ludvík Kuba)

    (1863-1956)

    Březnický kostel

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:15

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba (Ludvík Kuba)

    (1863-1956)

    Trnovo (Mlýnek)

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:16

    tužka, papír, 1893, 10,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba 1893, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ludvík Kuba (Ludvík Kuba)

    (1863-1956)

    Francouzská silnice v Dalmácii

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:17

    akvarel, tužka, papír, 1892, 9 x 10,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Aleš Kublák (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    ak 3

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej na desce, 2019, 49,5 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

    ak 1

    Položka č.: 41

    akryl a olej na desce, 2019, 49,5 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

    Prsty Nemesis 2

    Položka č.: 40

    akryl a olej na plátně, 2020, 60 x 50 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

    Piknik u černé zátoky

    Položka č.: 39

    olej na plátně, 2018, 60 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

    Prostý den

    Položka č.: 38

    olej na plátně, 2020, 60 x 50 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

    Etuda předjarní

    Položka č.: 37

    akryl a olej na plátně, 2019, 60 x 60 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

    Etuda nebe a země

    Položka č.: 36

    olej na plátně, 2019, 60 x 50 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

    Orfeus v podsvětí

    Položka č.: 35

    akryl a olej na plátně, 2019, 80 x 60 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

  • Martin Janecký (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Bez názvu / Untitled

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    ručně tvarované sklo metodou tvarování sklářské bubliny zevnitř, 2018, v. 31 x š. 14 cm, sign. dole na krku

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Odhadní cena: 145 000–150 000 CZK

  • Richard Štipl (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Tři hlavy - Dýchání

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    plastika, 2020, v. 23 x š. 37,5 x h. 14,5 cm, sign. vzadu, v uzavřeném boxu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    Odhadní cena: 100 000–150 000 CZK

  • Dalibor Nesnídal (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Venuše z doby železné

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    soška, kombinovaná technika, 2017, v. 28 cm, sign. dole

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Odhadní cena: 8 000–10 000 CZK

  • Jiří Pošva (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Gymnastka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    socha, šamotová hlína, 2016, v. 16 x š. 27 cm, sign. vespod

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Odhadní cena: 5 000–7 000 CZK

  • Václav Bláha (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Neklidný spánek

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Odhadní cena: 30 000–45 000 CZK

  • Krištof Kintera (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    El Seriozo

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: 15 000–25 000 CZK

  • László Sümegh (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Půlnoční návštěva

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    kombinovaná technika, 2007, 156 x 141 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Odhadní cena: 30 000–40 000 CZK

  • Viktor Pivovarov (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Položka č.: 27

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 25 000–35 000 CZK

  • Boris Jirků (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Ostrov pluje

    Položka č.: 26

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Odhadní cena: 80 000–100 000 CZK

  • Ewa Nemoudry (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    triptych: Monday Episode

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    akryl na plátně, 2020, 50 x 150 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 50 000-70 000 CZK

  • Marian Kay (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    diptych: Love & Hate

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 25 000–30 000 CZK

  • Igor Grimmich jr. (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Marcela

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    akryl na plátně, 2020, 67 x 67 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Karel Jerie (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Znamení

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    akryl na plátně, 2020, 70 x 45 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: 20 000–30 000 CZK

  • Leoš Suchan (Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020)

    Studie baroka II

    Položka č.: 21

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Odhadní cena: 13 000–15 000 CZK

    Studie baroka I

    Položka č.: 20