Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Různí autoři (Bibliofilská aukce (175.))

    Freude und Arbeit (Radost a práce)

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    německý propagandistický časopis, 1940, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 4. číslo, 5. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Různí autoři (Bibliofilská aukce (175.))

    Freude und Arbeit (Radost a práce)

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    německý propagandistický časopis, 1940, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rusky), 3. číslo, 5. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, obálka mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Různí autoři (Bibliofilská aukce (175.))

    Freude und Arbeit (Radost a práce)

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    německý propagandistický časopis, 1940, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, řecky), 1. číslo, 5. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Julius Streicher (Bibliofilská aukce (175.))

    (1885-1946)

    1933 - Das Jahr der Deutschen

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, 1933, 29,5 x 23 cm, vydal Vaterländischer Verlag C. A. Weller, Berlin, 1934, v počtu 25 000 výtisků, 509 stran, plátěná vazba, vazba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Bibliofilská aukce (175.))

    Mapa 1. vojenského měření Čech a Moravy ze 2. poloviny 18. století

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    osmibarevná čistokresba, ruční papír, 1764-1783, 57 x 86 cm, rám, mapa tereziánského katastru zhotovená mezi lety 1764-1768 v rámci Prvního vojenského mapování (též Josefské měření) nebo 1780-1783 (rektifikace, II. vojenské mapování, kompletní zmapování RU monarchie) Královskou kartografickou službo…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthäus Merian (Bibliofilská aukce (175.))

    (1593-1650)

    Prospect des Churfürstlichen Pfältzischen Resident Schlosses und Lustgartens zu Heidelberg

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    mědirytina, 1643, 24,5 x 34,7 cm, list z Merianova Theatrum Europaeum zpodobuje zámek v Heidelbergu, v pozadí je město a vlevo řeka Neckar, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Bibliofilská aukce (175.))

    Vyobrazení města Plzně v Čechách, které bylo generálem z Mansfeldu obléháno a dobyto. Roku 1618.

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    lept, ruční papír, 1618, 27 x 34,8 cm, místy mírně zažloutlý papír, Abbildung der Statt Pilsen in Böhmen und wie selbige durch Gen. von Mansfeld belägert und eingenommen worden. Anno 1618. Obraz Plzně je kreslen z ptačí perspektivy, různé stavby jsou kresleny velmi podrobně. Útok vojsk generála Man…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Matthaüs Seutter (Bibliofilská aukce (175.))

    (1678-1757)

    Alegorická mapa Ostrov lásky

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 1735, 49,5 x 57,3 cm, značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp. , uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Giovanni Giocomo de Rossi (Bibliofilská aukce (175.))

    (1627-1692)

    Veduta - Řím ponte Milvio

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P. , při okrajích mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Rizzi Zanoni (Bibliofilská aukce (175.))

    Mapa Německa

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 44,8 cm, značeno v kartuši Par. M. Rizzi Zannoni, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rigobert Bonne (Bibliofilská aukce (175.))

    (1727-1795)

    Mapa Ameriky

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30,5 x 44,3 cm, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rigobert Bonne (Bibliofilská aukce (175.))

    (1727-1795)

    Mapa Jižní Ameriky

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 43,5 cm, uprostřed slepený papír, na papíře zahnědlé skvrny, při pravém okraji tisku zašpiněno, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rigobert Bonne (Bibliofilská aukce (175.))

    (1727-1795)

    Mapa území dvanácti izraelských kmenů

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 33,7 x 43,8 cm, značeno v kartuši Par. M. Bonne, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johannes Janssonius (Bibliofilská aukce (175.))

    (1588-1664)

    Mapa Rakouska (Austria)

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 36,3 x 52,5 cm, uprostřed slepený, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johannes Janssonius (Bibliofilská aukce (175.))

    (1588-1664)

    Mapa Labe

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 39,2 x 49 cm, značeno PD v tisku: Amftelodami Apud Joannem Jansonium, uprostřed slepený, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johannes Janssonius (Bibliofilská aukce (175.))

    (1588-1664)

    Mapa Čech

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 41 x 53,8 cm, rám, uprostřed přeloženo, papír mírně zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gerard Valck (Bibliofilská aukce (175.))

    (1651-1726)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 37,8 x 53 cm, rám, značeno DU v tisku: Gerardum Valk at Petrum Schenk, uprostřed přeloženo, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Frederyk de Wit (Bibliofilská aukce (175.))

    (1629/30-1706)

    Regnum Bohemia

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 50 x 58,5 cm, uprostřed přeložený, lepený, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Matthaüs Seutter (Bibliofilská aukce (175.))

    (1678-1557)

    Prospect der Statt Kayser Carlsbad - Karlovy Vary

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 49,2 x 57 cm, uprostřed přeložený, lepený papír, při horním okraji mimo tisk zahnědlé skrvny, při okrajích mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.100 CZK (147 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Johann Baptista Homanno (Bibliofilská aukce (175.))

    (1664-1724)

    Plzeňsko

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 47,5 x 54 cm, uprostřed přeložený, mírně zažloutlý papír, při okrajích mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Matthaüs Seutter (Bibliofilská aukce (175.))

    (1678-1757)

    Planispherium Coeleste

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 1730, 49,3 x 57 cm, značeno DU v desce Sc. Melchior Rein aqua forti , uprostřed přeloženo, při okrajích zašpiněný papír, 2 x při okraji natrženo. Vzácná dekorativní nebeská mapa publikovaná v Augsburgu kolem roku 1730. Mapa obsahuje dvě mapy severní a jižní oblohy s alegorick…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Podlaha (Bibliofilská aukce (175.))

    (1865-1932)

    Chrámový poklad u sv. Víta v Praze. Jeho dějiny a popis

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, popisný a historický průvodce svatovítským pokladem šest. Ant. Podlaha a Ed. Šittler, soupis a obsah jednotlivých dochovaných inventářů, 80 obr. tabulí, některé barevné, 94 vyobr. v textu, vyšlo nákladem Dědictví sv. prokopa, Praha 1903, zdobená polokož. vazba se zlacenými ornamenty, 308 + 1…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Deml (Bibliofilská aukce (175.))

    (1902-1974)

    Prager Akademiker-führer

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, průvodce pražskou německou kulturou roku 1930 s důrazem na studijní obory německých vysokých škol jako příručka pro tehdejší německé studenty v Praze, stručné dějiny německé univerzity, adresní rejstřík němec. vysokých škol, fakult, kateder, ústavů, adresy vyučujících, kulturní vyžití v něme…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Friedel Pick (Bibliofilská aukce (175.))

    (1867-1926)

    Pragensia I. Der Prager Fenstersturz i. J. 1618 ; II. Denkschrift des Rektors Johannes Jessenius von Groß-Jessen an den Gerenallandtag von 1619 über Erneuerung der Prager Universität ; V. Die Prager Exekution i. J. 1621

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 3 svazky bibliofilsky zpracované a vydané k výročí českého stavovského povstání, přetisky dobových písemností, faksimile dokumentů a dobových ilustrací, nákladem vlastním, Praha 1918, 1920, 1922 3sv. , 45 +130 + 267s., pergamenová vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Leopold Stöhr (Bibliofilská aukce (175.))

    (1764-1831)

    Kaiser=Karlsbad, im Jahre MDCCCXXJJ. Ein Handbuch für Kurgäste und andere Freunde dieses weitberühmten Badeorts.

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    starý tisk, průvodce Karlovými Vary pro lázeňské hosty, základní dílo karlovarské historicko-vlastivědné literatury, mědiryt , rozkládací příloha, vydal Franieck‘sche Buchhandlung, Karlovy Vary 1822, 302s., dobová kartonová vazba , desky odřené, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sebastian Wilibald Schiessler (Bibliofilská aukce (175.))

    (1791-1867)

    Neues Gemälde der königlichen Hauptstadt Prag und ihrer Umgebungen. Ein Taschenbuch für Fremde und Einheimische

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    starý tisk, průvodce Prahou ze 30. let 19. stol. se statistickými daty o zaměstnání Pražanů, jejich vzdělání a spolcích, rozkládací plán Prahy v příloze, vydal H. J. Ender‘sche Buchhandlung, Prag 1834, 266s., poloplátěná vazba, papír skvrnitý, zašlý, se zateklinou, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Franz Karl Wolf (Bibliofilská aukce (175.))

    (1764-1836)

    Paul Nettl: Der Prager Kaufruf

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 36 ručně kolorovaných a 12 čb. tisků postav pražských měšťanů, obchodníků a podomních řemeslníků z 18. stol., předlohy kreslil F. K. Wolf, text sepsal P. Nettl, německy frakturou, vydal Gesellschaft deutscher Bücherfreunde in Böhmen, Praha 1930, brož + volné listy v polopl. kazetě, …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Břetislav Mikovec (Bibliofilská aukce (175.))

    (1826-1862)

    Malerisch-historische Skizzen aus Böhmen

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    starý tisk, samostatný textový oddíl obsahující místopisné stati o 30 hradech, zámcích a chrámech v Čechách v albu litografických vedut Fr. Kalivody a Carla Hauna Album von Böhmen , vydal Eduard Hölzel‘s Verlag_Expedition, Vídeň a Olomouc 1860, 304s., plátěná dobová vazba se zlac. ořízkou, 1. vydání…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wolfgang Adolf Gerle (Bibliofilská aukce (175.))

    (1781-1846)

    Prag und seine Merkwürdigkeiten. Ein Wegweiser für Fremde.

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    starý tisk, průvodce Prahou poloviny 19. století, německy, tištěno frakturou, mapa Prahy včetně jejího opevnění, Borrosch & André Verlag, Prag 1846, 169s., platěná vazba, kartonové desky, stránky zažloutlé, zatekliny, dobře čitelné, celkový stav dobrý , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Adolph Redel (Bibliofilská aukce (175.))

    (1659-?)

    Das Sehenswürdige Prag

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    starý tisk, před titulem rytina s vedutou Prahy, 7 dílů - knih věnovaných historii a popisu jednotlivých historických měst Pražských, věnování, předmluva, rejstřík, viněty, kustody, vlysy, iniciály, dvoubarevný titul, vydal Johann Peter Wolffas seel. Erben, Frankfurt a Leipzig 1710, polokož. novodo…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook