Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:59

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dva malíři pod Zvíkovem

    Položka č.: 220369

    Vyvolávací cena: 180 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:33

    litografie, 1972, 23 x 15 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (7 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:07

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jan Žižka

    Položka č.: 226662

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:08

    tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Krajina s topoly

    Položka č.: 226663

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:09

    lept, 12 x 16,8 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník

    Položka č.: 226664

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:10

    lept, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Orba

    Položka č.: 226665

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:11

    dřevoryt, 25,5 x 30,4 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horské panorama

    Položka č.: 226667

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:12

    lept, 12,2 x 16,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 234960

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:17

    litografie, 25,3 x 17,8 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex Libris Ing. Ota Hradečný

    Položka č.: 238772

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:31

    suchá jehla, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Odsouzenec

    Položka č.: 238773

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:32

    suchá jehla, 1943, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník ve středohoří

    Položka č.: 238774

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:33

    lept, 15 x 9 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z knih Marie Jančákové

    Položka č.: 238775

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:34

    lept, 11,5 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básních na pouti

    Položka č.: 238776

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:35

    lept, 1943, 16 x 10 cm, PD značeno v desce V. 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pocestný pod popravištěm

    Položka č.: 238777

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:36

    lept, 15 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex Libris Emil Beneš

    Položka č.: 238778

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:37

    lept, 1943, 15,5 x 9 cm, LD značeno v desce V. 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník s knihou

    Položka č.: 238779

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:38

    litografie, 25,4 x 17,7 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ptáček na růžovém keři

    Položka č.: 238781

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:39

    lept, 13 x 7,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kokořín a umrlec

    Položka č.: 238782

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Umrlec

    Položka č.: 238783

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:01

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    Položka č.: 238784

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Popraviště

    Položka č.: 238785

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:03

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x poutník

    Položka č.: 238786

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Jar. Hecht

    Položka č.: 245508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:14

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Ant. Berger

    Položka č.: 245509

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:15

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Břetislav Peterka

    Položka č.: 245510

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:16

    lept, 1943, 12,3 x 8,1 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Rob. F. Metzendorf

    Položka č.: 245511

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:17

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)