Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    Položka č.: 239039

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:12

    kolorovaný lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Letohrádek královny Anny (PF. 47 J.Černý)

    Položka č.: 242819

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 22:14

    ocelorytina, 3,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Vojáci

    Položka č.: 212146

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 22:22

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Čtenář II. (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 222094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 23:52

    ocelorytina, 2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Starý rukopis

    Položka č.: 222100

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 23:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Frederyk Chopin

    Položka č.: 222106

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 23:56

    ocelorytina, 6,5 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Oznámení o vydání prvního souboru ocelorytin J.A. Švengsbíra

    Položka č.: 222107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 23:58

    ocelorytina, 8 x 11,5 cm, sign. J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Pražský dům č. 77

    Položka č.: 249264

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:30

    ocelorytina, 17 x 9 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 249207

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 22:38

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Veduta Prahy

    Položka č.: 249236

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:36

    ocelorytina, 6,5 x 10,5 cm, značeno PD Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 19:38

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sol lucetomnibus (PF 1978)

    Položka č.: 242821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:50

    ocelorytina, 6 x 8,2 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 155/200, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (PF 1972)

    Položka č.: 242822

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:52

    ocelorytina, 1971, 6,2 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 63/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)