Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    V negližé

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:20

    olej, plátno, 75,5 x 60,5 cm, sign. PN nečitelně, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:21

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Modelka s třešněmi

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:22

    olej, karton, 48,5 x 28 cm, sign. LD, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:23

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lokomotiva

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:24

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:25

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Claude Monet

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:26

    bronzová plaketa, 13,3 x 13,3 cm, značeno PD monogramem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Rybník

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:27

    olej, lepenka, 29 x 38,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:28

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 891

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:29

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:30

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:31

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 15:00

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v šátku

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:59

    fotografie, 39,7 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Vítězslav Šo...?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:50

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ženský akt

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 14:30

    fotografie, 16 x 11,3 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muž v hábitu

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 15:13

    fotografie, 38,6 x 28,9 cm, sign. na zadní straně M. Dušek?, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Setkání mladého páru

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 15:14

    fotografie, 28,1 x 22,8 cm, MS 14/1, pokrčený a na okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:48

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 227948

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:53

    akvarel, tužka, papír, 2003, 28 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:55

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:59

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rybník

    Položka č.: 228672

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 15:00

    tempera, papír, 1967, 30 x 67 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 15:02

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 248690

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:33

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zimní krajina

    Položka č.: 248691

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:34

    olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kojení

    Položka č.: 248954

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:17

    olej, plátno, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Myslivecká tématika

    Položka č.: 248956

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:19

    2 x olej, plátno, 42 x 27 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248957

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:20

    olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 248958

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:21

    kombinovaná technika, kvaš, 1994, 36 x 27,5 cm, sign. DU, rám

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook