Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:22

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Koupání II.

    Položka č.: 236843

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:24

    lept, 16 x 24 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Koupání

    Položka č.: 236842

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:25

    lept, 16 x 24 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Obrana

    Položka č.: 223382

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:26

    litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Loďky

    Položka č.: 235854

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:27

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horská krajina

    Položka č.: 251007

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:45

    linoryt, 1969, 22 x 40 cm, sign. PD nečitelně, 10/180, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Západ slunce v zasněžené krajině

    Položka č.: 251006

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:46

    tempera, běloba, papír, 45 x 62,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Představy

    Položka č.: 245453

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:47

    litografie, 1998, 48,7 x 32,5 cm, sign. PD Ji...?

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:00

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:18

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:50

    akvarel, papír, 63 x 49 cm, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pražská ulice

    Položka č.: 239075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:06

    pastel, papír, 1971, 32 x 56,5 cm, monogr. PD , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:34

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Myslivecká tématika

    Položka č.: 248956

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:46

    2 x olej, plátno, 42 x 27 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248957

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:48

    olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248959

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:50

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letadlo (PF 1972)

    Položka č.: 242971

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:06

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pes

    Položka č.: 242974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:10

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:18

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 242992

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:30

    tempera, tisk, papír, 28 x 20 cm, sign. PD , rám , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:32

    olej, sololit, 55,5 x 74,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:42

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:44

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Náměstí

    Položka č.: 243012

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:52

    litografie, 27,5 x 35 cm, sign. PD, rám, č. 156/200, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:26

    olej, plátno, 1956, 41 x 55 cm, LD monogr M. 56, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:32

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:36

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:38

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Archa

    Položka č.: 245588

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:40

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:42

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook