-
Neurčený autor
Na pastvě
Položka č.: 281915Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:23
tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Údolí řeky
Položka č.: 281914Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:24
olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:25
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:26
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U rybníka
Položka č.: 281911Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chalupy v krajině
Položka č.: 281858Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:29
olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Východ slunce
Položka č.: 274412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 281931Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:58
suchá jehla, 14 x 9,2 cm, monogr. PD nečitelně, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dívka
Položka č.: 281685Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO