Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 245364

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:24

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:30

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Milenci

    Položka č.: 245401

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:36

    tužka, papír, 20 x 13 cm, sign. LD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Neseme dary Ježíškovi

    Položka č.: 249479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:10

    litografie, 1990, 8,2 x 18 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:34

    olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:48

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:50

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 00:00

    litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Úlovek

    Položka č.: 249602

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:36

    serigrafie, 11,6 x 8 cm, sign. PD, horní a spodní okraj papíru lehce pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Roubenky

    Položka č.: 249546

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:36

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:09

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:10

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:11

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ležící akt

    Položka č.: 244996

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:25

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šašek

    Položka č.: 244997

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:26

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holubice

    Položka č.: 245000

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:29

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook