Štramberk s Trúbou
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Srnčí v lese
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Hrad s krajinou
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Motýl
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Položka č.: 267122Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:22
akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Mísa na ovoce
Položka č.: 281489Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:56
fajáns, 34 x 34 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)