-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
No.: 1597Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
No.: 1598Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ptactvo
No.: 374Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
24x chromolitografie, 20 x 14 cm, místy perforováno či natrženo, celkově ale dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Napoleon
No.: 372Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 54 x 28 cm, 12x bar. lit. pohlednice (9 x 12cm), při jejich složení dojde k výjevu Napoleona Bonaparte, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Znak Protektorátu Čechy a Morava
No.: 852Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
reliéfní tisk, 31 x 26 cm, 1x reliéfní tisk a 1x tisk protektorátního znaku, nejspíše se jedná o součást dekretu udělující Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, v horní části přichyceno papírovou páskou k podkladu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
Neznámý autor
Portrait
No.: 281478Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:23
watercolor, paper, 48,5 x 34,5 cm, frame
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neznámý autor
Street
No.: 281480Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:25
woodcut, 60 x 45 cm, wedge frame, the paint has fallen off in several places in the upper part, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
No.: 135707Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:14
watercolour, drawing ink, paper, 26,7 x 35,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 281917Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:31
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
No.: 281859Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:32
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
No.: 259348Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Parný den (podle Antonína Slavíčka)
No.: 202563Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:34
tempera, cardboard, 1975, 44,9 x 62,4 cm, at the back side described, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dva výjevy
No.: 281927Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:39
dřevoryt, 17,8 x 9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
No.: 281020Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:24
lept, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét starého muže
No.: 226453Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:08
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED