Joan Miró

(1893-1983)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245411

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:52

    litografie, 30,5 x 49,5 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografía original VIII, uprostřed přeloženo, patrné dírky po vazbě, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245413

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:54

    litografie, 30 x 52 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografía original IV, uprostřed přeloženo, patrné dírky po vazbě, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny