-
Martin Toul
(1983)
Na širém moři (z cyklu Obzory)
Položka č.: 281447Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:52
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Jaroš
(1960)
Taneční škola pro pokročilé V.
Položka č.: 281448Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:53
akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Na moři
Položka č.: 281449Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:54
olej, plátno, 2019, 92 x 73 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběhu…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Spěváček
(1973)
Žbluňk
Položka č.: 281450Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:55
olej, plátno, 2016, 75 x 110 cm, sign. PD J.Spěváček 2016, lišta, Jan Spěváček absolvoval Fakultu výtvarných umění v Brně u prof. J. Načeradského. Převážná část jeho tvorby se zaměřuje na zachycování krajinných výjevů, čímž se hlásí k tradici české krajinářské školy. Jeho hlavní zájem spočívá však v…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Yitt Kampak
Anima Mundi I.II. (diptych)
Položka č.: 281451Vyvolávací cena: 51.000 CZK (2.125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:56
olej, akryl, sololit, 95 x 47 cm, LD monogr. Y.K., původem česká autorka vystudovala pražskou AVU, ale již během studií se poprvé vydala do Indonésie, která ji uchvátila natolik, že tam následně žila 12 let. Během svého pobytu studovala indonéskou kulturu a jazyky a vytvořila sbírku inspirovanou ind…
Aktuální cena: 51.000 CZK (2.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Otava
(1950)
Praha
Položka č.: 281452Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:57
písek, tuš, akvarel, papír, 2002, 30,5 x 40,5 cm, sign. LD J. Otava 2002, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Šebestík
(1943)
Krajina
Položka č.: 281453Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:58
akvarel, běloba, papír, 1976, 59 x 83 cm, sign. PD Igor Šebestík 1976, rám
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Šebestík
(1943)
Count Basie
Položka č.: 281454Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:59
olej, plátno, 135 x 145 cm, sign. LD Igor Šebestík, rám, vzadu autorský štítek z Díla, malba zkrakelována, na několika místech odpadlá malba
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Masopust
Položka č.: 281455Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:00
akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, sign. PD J. Krahulíková 1955, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Pít či nepít, to je otázka…
Položka č.: 281456Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:01
akryl, sololit, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 21, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajím…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Černý jezdec (Ofélie)
Položka č.: 281457Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:02
olej, sololit, 2014, 120 x 85 cm, sign. PD Z.Zálešák 2014 , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Nové kimono
Položka č.: 281458Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:03
dřevoryt, 35 x 23,8 cm, podlepeno čtvrtkou, mírně poškozené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Zahradník
Položka č.: 281459Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:04
dřevoryt, 33,6 x 23,9 cm, poškozené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lazebník
Položka č.: 281460Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:05
dřevoryt, 35,5 x 23,8 cm, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Špatný obchod
Položka č.: 281461Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:06
barevný dřevořez, 36,2 x 24,5 cm, nalepeno na černém papíru, značeno u pravého okraje, pokrčený a zašlý papír, u pravého okraje odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Kimono
Položka č.: 281462Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:07
dřevoryt, 36,4 x 23,5 cm, podlepeno čtvrtkou, mírně poškozené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Přepadení
Položka č.: 281463Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:08
dřevoryt, 35,9 x 24 cm, papír mírně zvlněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Příprava na boj (diptych)
Položka č.: 281464Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:09
dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Pozdě v noci (diptych)
Položka č.: 281465Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:10
dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Spor (diptych)
Položka č.: 281466Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:11
dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Miya: Atsuka Terminal
Položka č.: 281467Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:12
dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Škola v Osace
Položka č.: 281468Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:13
dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Noda Kyuho
(1879-1971)
Námořník Kezori Kuemon
Položka č.: 281469Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:14
dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký
(1879-1936)
Krajina
Položka č.: 281470Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:15
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Březinová
Horská krajina
Položka č.: 281471Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:16
olej, sololit, 2000, 50 x 50 cm, sign. PD Březinová 2000
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Angelo von Fürsten ?
Tajemný les
Položka č.: 281472Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:17
olej, plátno, 1977, 49 x 60 cm, sign. LD A. von Fürsten, rám, vzadu dílo popsáno autorem?
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonie Müllerová - Povondrová
(1928-?)
Na Dunaji
Položka č.: 281473Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:18
olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Mach
Snopy
Položka č.: 281474Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:19
olej, plátno, 1927, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD R. Mach 1927, rám
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sergej Alexejevič Grigorjev
(1910-1988)
Jižně od Kyjeva
Položka č.: 281475Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:20
olej, karton, 1986, 40 x 50 cm, sign. PD azbukou S A Grigorjev 86, rám, ukrajinský malíř Serhii Hryhoriev (Sergey Alekseyevich Grigoryev) studoval u V. A. Favorského v Moskvě, absolvoval v roce 1932 akademii v Kyjevě, kde byl žákem F. Krasytského a F. Kryčevského. Poté zde a v Charkově působil také …
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar (připsáno)
(1877-1934)
Čtenář
Položka č.: 281476Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:21
kresba sépií, papír, 12 x 16 cm, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO