Dívka v šátku

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:59

    fotografie, 39,7 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Vítězslav Šo...?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:50

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Ženský akt

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 14:30

    fotografie, 16 x 11,3 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Muž v hábitu

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 15:13

    fotografie, 38,6 x 28,9 cm, sign. na zadní straně M. Dušek?, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Setkání mladého páru

    Položka č.: 315

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 15:14

    fotografie, 28,1 x 22,8 cm, MS 14/1, pokrčený a na okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Položka č.: 248690

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:33

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Položka č.: 248691

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:34

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Kojení

    Položka č.: 248954

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:17

    olej, plátno, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Myslivecká tématika

    Položka č.: 248956

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:19

    2 x olej, plátno, 42 x 27 cm, antiqari.at Radhošťská

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248957

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:20

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Položka č.: 248958

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:21

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248959

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:22

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Ovčák

    Položka č.: 248960

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:23

    akvarel, papír, 1944, 31 x 43 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Staré Vršovice

    Položka č.: 248961

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:24

    kombinovaná technika, kvaš, lepenka, 19,5 x 26,5 cm, sign. PD Aš, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na nábřeží

    Položka č.: 248962

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:25

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Madona Immaculata

    Položka č.: 249158

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:02

    olej, plátno, sign. PD, rám, velmi kvalitní malba ze druhé poloviny 18. století, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Položka č.: 249428

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:19

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 249435

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:20

    olej, karton, 40 x 31 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pod stromem

    Položka č.: 249391

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:11

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zlomyslná kuželka

    Položka č.: 249368

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:35

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pivoňky

    Položka č.: 249394

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:10

    tuš, papír, 16,3 x 9,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Na koni

    Položka č.: 249393

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:11

    serigrafie, 1977, 18,7 x 9,3 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Karel Čapek

    Položka č.: 249388

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:12

    lept, 9,3 x 5,5 cm, monogr. PD JAŠ, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kaple

    Položka č.: 249382

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:13

    dřevoryt, akvarel, 1985, 13,6 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, 29/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Javorník od hřbitova

    Položka č.: 249360

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:14

    akvarel, papír, 1960, 29,7 x 41,7 cm, monogramováno PD JP, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Abstrakce (P. F. 2006)

    Položka č.: 242871

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 19:02

    reliéfní grafika, 2005, 8,3 x 12,5 cm, sign. PD Pedinov 005, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 19:24

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Kostelní věže

    Položka č.: 243748

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 19:42

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zlatý pták s korunou

    Položka č.: 244513

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 19:58

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)