Lední revue v Českých Budějovicích

    No.: 844

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 15:00

    6x akvarel, tuš, papír, 32,5 x 22,5 cm, sign. na přední straně, památeční album, zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Zahrada v zimě

    No.: 250700

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 11. 2020 18:25

    tuš, běloba, papír, 12 x 19,5 cm, sign. PD Š. B., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Vzkříšení

    No.: 250720

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 11. 2020 18:09

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Lidové tance

    No.: 250713

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 11. 2020 18:42

    dřevoryt, 2007, 28,3 x 22,8 cm, značeno LD HE07, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Krajina pod sněhem

    No.: 179364

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 18:23

    etching, 1924?, 19,7 x 14,6 cm, signed RD illegibly 24, marked DM in the plate H 48, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Smutná dívka

    No.: 235637

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 18:24

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 21,8 x 18 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Mlácení obilí

    No.: 243374

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 11. 2020 21:52

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 11. 2020 21:56

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Voraři

    No.: 243388

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 11. 2020 22:10

    dřevoryt, 32,3 x 21,3 cm, sign. PD, papírová pasparta, LN skvrna od vody a papír drobně natržen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Ovoce

    No.: 243750

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 19:14

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Větvička

    No.: 243751

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 19:16

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Květ

    No.: 243752

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 19:18

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Květ

    No.: 243753

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 19:20

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Vážka

    No.: 243757

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 19:22

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Modrá kompozice

    No.: 245298

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 20:14

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Doteky času

    No.: 245306

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 20:16

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    No.: 245364

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 20:24

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Karlovo náměstí

    No.: 245397

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 20:30

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 245401

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 20:36

    tužka, papír, 20 x 13 cm, sign. LD , rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Neseme dary Ježíškovi

    No.: 249479

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 22:10

    litografie, 1990, 8,2 x 18 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Krajina s mostem

    No.: 226420

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 23:34

    olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Kladno

    No.: 231337

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 23:48

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Podled na Kladno

    No.: 231338

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 11. 2020 23:50

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kleopatra

    No.: 232706

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 11. 2020 00:00

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Úlovek

    No.: 249602

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:36

    serigrafie, 11,6 x 8 cm, sign. PD, horní a spodní okraj papíru lehce pokrčen (mimo tisk),

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Roubenky

    No.: 249546

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 22:36

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kus salámu

    No.: 233477

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 15:09

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Chalupa

    No.: 233484

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 15:10

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Křižovatka

    No.: 233485

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 15:11

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Ležící akt

    No.: 244996

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 18. 11. 2020 14:25

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)