Samota

    Položka č.: 253844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:16

    olej, karton, 14,5 x 16 cm, rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Petrolejová lampa

    Položka č.: 253846

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:18

    litografie, 21 x 4,4 cm, sign PD Chramosta, pasparta, 8/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ivan Horyna

    (1937-2009)

    Bratislava, Dom U dobrého pastiera

    Položka č.: 253847

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:20

    litografie, 1997, 16,5 x 12 cm, sign PD Ivan Horyna 1997, rám, 16/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)