-
Josef Liesler
(1912-2005)
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:49
litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kamil Bednář: Hladiny tůní
Položka č.: 950Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:34
kniha, kresby a podpis K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kamil Bednář: Praha pod křídly války
Položka č.: 1260Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:44
bibliofilie, 6 x sign. litografie, návrh obálky a podpis v titulu Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1945, cpl. vazba s ob., 69s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen s…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Karel Fron: Verše
Položka č.: 1264Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:48
bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SV…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 281017Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:22
lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 219851Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:04
dřevoryt, 1964, 20,5 x 38,5 cm, sign. NU Liesler 64, č. 34/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 281546Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:49
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
K Hamletu
Položka č.: 281547Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:50
lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 281548Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:51
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dobrou noc, domove!
Položka č.: 281549Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52
litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hudba
Položka č.: 226372Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58
litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281944Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:11
tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281945Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:12
tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Sen z Galerie Pitti
Položka č.: 282009Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:16
litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK