Arno Nauman

(1887-1959)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích III.

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:02

    bibliofilie, sign. dřevoryt, rytina, lept, reprodukce a seznam graf. díla A. Naumana, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1941, úprava M. Kaláb, Ex. 150/270, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na A…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy III. - Arno Nauman

    Položka č.: 697

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:23

    katalog grafik, 1941, 28 x 20,5 cm, jednotlivé listy signovány, 37/270, připojen dřevoryt Starý mlýn, rytina B. Smetana a lept Na kraji doubravy, vydal Klub zaměstnanců léčebného fondu, Praha 1941, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mán…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy III.

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:10

    Bibliofilie, 1x dřevoryt Starý mlýn, 1x. rytina B. Smetana a 1x lept Na kraji doubravy) A. Nauman (vše signováno), vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu, Praha, 1941, ex. 5/70, volné listy svázané nití v obálce, nestr., okraje obálky potrhané, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabins…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)