Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Týden pro duševní zdraví

    Položka č.: 1107

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 14:30

    tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Grafiky kresby

    Položka č.: 1146

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 15:09

    tisk, plakát, 1995, formát A2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Grafika

    Položka č.: 1149

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 15:12

    tisk, plakát, 1990, 89 x 62 cm, v rozích dírky, papír mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Podpis

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    volný list, 14,5 x 10,5 cm, podpis autora, autorem navržená známka, razítko, vyd. Poštovní muzeum Praha, pamětní list výstavy 1997, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Antická žena s dětmi

    Položka č.: 227743

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:11

    kamenorytina, 15,5 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Muž

    Položka č.: 255607

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:12

    litografie, 2008, 31 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 1

    Položka č.: 255608

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:13

    litografie, 2000, 76 x 54 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2000, rám, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Oldřich Kulhánek

    P. O. Box

    Položka č.: 255609

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:14

    litografie, 1984, 48 x 36,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1984, rám, č. 41/80, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Chytil jsem Tě

    Položka č.: 255610

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:15

    litografie, 1985, 50 x 40 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, rám, č. 37/80, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    C. Monteverdi - Gira il nemico

    Položka č.: 255611

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:16

    lept, 1972, 42 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, rám, č. 71/75, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Metamorfoza

    Položka č.: 255612

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:17

    litografie, 1982, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 82, rám, č. 68/70, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar