• .

    Mísa na ovoce

    Položka č.: 261588

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 15:40

    fajáns, 34 x 34 cm, na zadní straně značeno HB Quimper, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • .

    Löwenbräu-Baienfurt

    Položka č.: 261660

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 16:52

    plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)