.
No.: 111Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, úvodní viněta, gotika, dekor. linky, kustody, předmluva Jozef Aloyz Franza, vydal Nákladem Jana Host. Pospjssila v Hradcy Králowé and Labem a Orlicý 1827, polopl. vazba , 100s., frontispis chybí, desky při krajích odřené, listy místy nečisté, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
.
No.: 110Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kniha, frontispis rytina Robinsona s dalekohledem, úvodní viněta, gotika, dekor. linky, kustody, předmluva Jozef Aloyz Franza, vydal Nákladem Jana Host. Pospjssila v Hradcy Králowé and Labem a Orlicý 1827, polokož. vazba , 100s., desky odřené a poškozené, listy místy nečisté, dobrý stav , Provena…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
.
Hodonín
No.: 569Auction price: 4.000 CZK (167 €)
20x dřevoryt, 43 x 31 cm, 20x sign. dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. nákladem autora, Hodonín, 1930, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)