Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Ex Libris Cyrila Bouda

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 18:12

    katalog, 21 x 13,5 cm, signovaný frontispis, edice Obolos, Klub přátel výtvarného umění, 1970, volné list v obálce, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Ivan Goll: Nový Orfeus

    Položka č.: 260557

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 09:12

    kniha, 14x9 cm, podpis v titulu, kresba a úprava Cyril Bouda, vydal A. Srdce, Praha 1921, ex. 499/500, brož., 27 s., desky zašlé , Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    Viktor Dyk: Giuseppe Moro

    Položka č.: 260763

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 12:38

    bibliofilie, 3x lept, úprava, návrh vazby a podpis v tiráži C. Bouda, podpis v tiráži V. Dyk, lepty tisk K. Sommer, vazba A. Tvrdý, vydal Fr. Topič, Praha 1930, Ex. 202/561, ruční papír Holland, pergamen. vazba se zlacenou reliéfní ražbou na desce, velmi dobrý stav, horní hřbet nepatrně opotřebený, …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Bouda

    J. Rašín: O knihách a lidech

    Položka č.: 260764

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 12:39

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    Karel IV. Lucemburský: Legenda o svatém Václavu

    Položka č.: 260766

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 12:41

    bibliofilie, 3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, sešit s ob., ex. 885/1000, 20s., razítko Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Cyril Bouda

    L. Mašínová: Staré pověsti a legendy

    Položka č.: 260770

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 12:45

    kniha, 15 + 9 původních kamenorytin s barev. litografií, návrh vazby a úprava C. Bouda, tisk Průmyslová tiskárna, vydal Ed. Fastr, Praha 1941, , pl. vazba, 194 + 186s., desky druhého dílu opotřebené, lehce rozvolněná vazba, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Bouda

    Jos. Hora: Máchovské variace

    Položka č.: 260771

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 12:46

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Bouda

    Marie Majerová: Město ve znamení ohně

    Položka č.: 260800

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 13:15

    brož, 21 x 13 cm, 1x signovaná litografie, 3x litografie v knize, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1952, volné a nerozřezané listy v obálce, 64s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Bouda

    Viktor Dyk: Milá sedmi loupežníků

    Položka č.: 260801

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 13:16

    brož, 18 x 11,5 cm, 3x mědiryt C. Bouda, ve frontispisu signovaný, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1955, ex: 342, volné a nerozřezané listy v obálce, 49s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    A. Prévost: Manon Lescaut

    Položka č.: 260805

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 13:20

    bibliofilie, 14,5 x 9 cm, 2x lept C. Bouda, vyd. Hyperion, E. Janská, Praha, 1925, původní brož, 263s., obálka zašpiěna, zkosený hřbet, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Signatura

    Položka č.: 260862

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 14:17

    tisk, 21 x 14,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    České Budějovice

    Položka č.: 261374

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:06

    mědirytina, 1943, 23 x 39,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 147/200, značeno v desce DU C. Bouda, rám na několika místech odchlíplý, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace

    Položka č.: 261614

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 16:06

    3x litografie, 28 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 261679

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 17:11

    kamenorytina, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, mírně vybledlé barvy, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Cyril Bouda

    Nakládání lodi

    Položka č.: 261680

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 17:12

    lept, 25 x 31 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, značeno v desce LD C. Bouda, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 261681

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 17:13

    lept, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Bouda, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 254057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 23:00

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)