Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 254057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 23:00

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217504

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 15:06

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Cyril Bouda

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 02. 2022 14:29

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Cyril Bouda

    Jahody

    Položka č.: 250785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2022 14:51

    mědirytina, 7,8 x 9,2 cm, sign. LN C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Exlibris Miloslav Janča

    Položka č.: 254584

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2022 15:27

    litografie, 13,3 x 6,6 cm, sign. DU CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Cyril Bouda

    Rozzuření manželé

    Položka č.: 254596

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2022 15:35

    litografie, 1939, 23 x 9 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:44

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 254069

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 22:24

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Národní třída

    Položka č.: 259711

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2022 18:28

    litografie, 18,8 x 12,3 cm, značeno PD na kameni Cyril Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)