Josef Lada

(1887-1957)

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Anička běží, zimou se třese...

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:12

    knižní litografie, 15 x 10 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    My tři králové jdeme k vám...

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:10

    knižní litografie, 14,5 x 9,5 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pletení věnců - jaro

    Položka č.: 735

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:09

    knižní litografie, 14 x 10 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Podzim

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2021 15:00

    tisk, 34 x 49 cm, vyd. Odeon, Praha, 1971, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pohádky naruby

    Položka č.: 671

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, 23 x 17 cm, ilustrace J. Lada, vyd. Společnost Červeného kříže, Praha, 1939, pův. pevná vazba, 90s., restaurováno, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    K. H. Borovský: Epigramy

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2021 15:00

    kniha s podpisem J. Lady, 23,5 x 17 cm, podpis na tit. listě J. Lada a M. Novotný (doslov), vyd. Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod, 1949, ex. 288/500 na lepším papíře s faksimilem autografu Karla Havlíčka, polopergamenová převazba, pův. obálka vevázána, 90s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážd…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Betlém Josefa Lady

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 17:15

    betlém, 19 x 48 cm, vysekaný, jednoduše sestavitelný, laminovaný karton, bez výrazného poškození, nedostatek podstavců pro postavičky , Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Liška Bystroška

    Položka č.: 1112

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 20:55

    tisk, 15 x 17,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Léto

    Položka č.: 257586

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2021 16:30

    tisk, 34 x 49 cm, vyd. Odeon, Praha, 1971, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Jaro

    Položka č.: 257585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2021 16:29

    tisk, 34 x 49 cm, vyd. Odeon, Praha, 1971, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pošťák

    Položka č.: 243729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2021 20:34

    knižní litografie, 20 x 20,5 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rozzuřený generál (na motiv Švejka)

    Položka č.: 242424

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 20:16

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 6,6 x 8,7 cm, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Krtci

    Položka č.: 243730

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:18

    knižní litografie, 20,5 x 20,2 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    Položka č.: 235374

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:08

    knižní litografie, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý papír, zažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    Položka č.: 235373

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:06

    knižní litografie, 21 x 17,2 cm, poškozeno, zažloutlý, místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

Instagram

Facebook