Josef Lada

(1887-1957)

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Betlém Josefa Lady

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 17:15

    betlém, 19 x 48 cm, vysekaný, jednoduše sestavitelný, laminovaný karton, bez výrazného poškození, nedostatek podstavců pro postavičky , Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    P. Pečínková - Josef Lada (1887-1957)

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:18

    kniha, 28 x 22 cm, vyd. Obecní Dům, Praha, 2007, brožovaná vazba, 247s., dobrý stav, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Václav Formánek: Josef Lada

    Položka č.: 937

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 09:03

    kniha, 1981, 21 x 21 cm, poškozená obálka, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Konvolut ilustrací

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    volné listy, 30,5 x 21 cm, 8x zinkografie Josef Lada, ilustrace z knihy Dvanáct pohádek z onoho světa, volné listy v jednoduché paspartě, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Našemu konání buď boží požehnání

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    plakát, 39,8 x 61,4 cm, značeno PN Jos. Lada 43, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Vánoce

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    tisk, plakát, 1948, 94 x 62,7 cm, PD značeno v tisku Jos. Lada 48, rám, vydalo Komenium, učitelské nakladatelství, společnost s. r. o., DU potištěno: Československá prvouka a vlastivěda v obraze, č. 68. Josef Lada. Vánoce, zažloutlý papír, na papíře místy zlomy, neodborně restaurováno. Mnoha výjevov…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Podpis s kresbičkou

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    vlastnoruční podpisy, podpis na kartičce s kresbičkou a datací 53., přiložena barevná pohlednice (tisk), velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Jerome Klapka Jerome: Deník dvou poutníků

    Položka č.: 1610

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 20:11

    kniha, ob. Josef Lada, přel. L. Vojtig, vydalo Nakladatelství A. Srdce, Praha, 1925, brož, 110s., uvolněné listy, po krajích nepatrně zašlá obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Liška Bystroška

    Položka č.: 1112

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 20:55

    tisk, 15 x 17,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    Položka č.: 235374

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:08

    knižní litografie, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý papír, zažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    Položka č.: 235373

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:06

    knižní litografie, 21 x 17,2 cm, poškozeno, zažloutlý, místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

Facebook