Josef Lada

(1887-1957)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Betlém Josefa Lady

    No.: 23

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2021 17:15

    betlém, 19 x 48 cm, vysekaný, jednoduše sestavitelný, laminovaný karton, bez výrazného poškození, nedostatek podstavců pro postavičky , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    P. Pečínková - Josef Lada (1887-1957)

    No.: 8

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2020 19:18

    kniha, 28 x 22 cm, vyd. Obecní Dům, Praha, 2007, brožovaná vazba, 247s., dobrý stav, lehce opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Václav Formánek: Josef Lada

    No.: 937

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 11. 2020 09:03

    kniha, 1981, 21 x 21 cm, poškozená obálka, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 110 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Konvolut ilustrací

    No.: 146

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

    volné listy, 30,5 x 21 cm, 8x zinkografie Josef Lada, ilustrace z knihy Dvanáct pohádek z onoho světa, volné listy v jednoduché paspartě, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Našemu konání buď boží požehnání

    No.: 747

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    plakát, 39,8 x 61,4 cm, značeno PN Jos. Lada 43, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Vánoce

    No.: 742

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    tisk, plakát, 1948, 94 x 62,7 cm, PD značeno v tisku Jos. Lada 48, rám, vydalo Komenium, učitelské nakladatelství, společnost s. r. o., DU potištěno: Československá prvouka a vlastivěda v obraze, č. 68. Josef Lada. Vánoce, zažloutlý papír, na papíře místy zlomy, neodborně restaurováno. Mnoha výjevov…

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Podpis s kresbičkou

    No.: 294

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2020 15:00

    vlastnoruční podpisy, podpis na kartičce s kresbičkou a datací 53., přiložena barevná pohlednice (tisk), velmi dobrý stav, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Jerome Klapka Jerome: Deník dvou poutníků

    No.: 1610

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 20:11

    kniha, ob. Josef Lada, přel. L. Vojtig, vydalo Nakladatelství A. Srdce, Praha, 1925, brož, 110s., uvolněné listy, po krajích nepatrně zašlá obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Liška Bystroška

    No.: 1112

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 20:55

    tisk, 15 x 17,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    No.: 235374

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2021 19:08

    knižní litografie, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý papír, zažloutlé tečky, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    No.: 235373

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2021 19:06

    knižní litografie, 21 x 17,2 cm, poškozeno, zažloutlý, místy ušpiněný papír, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)