Tereza Kučerová

(1964)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Přelet

    Položka č.: 454

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2021 15:00

    litografie, 37 x 48,3 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 37/75, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Skok

    Položka č.: 259835

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2021 10:16

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, 40/75, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Husy

    Položka č.: 256204

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:13

    litografie, 37,8 x 48,4 cm, sign. PD Terza Kučerová, 25/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu