Jaroslav Hořánek

(1925-1995)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Hlava, Kameraman

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 15:13

    serigrafie; tuš, papír, 1979, 17,5 x 12; 11 x 16,5 cm, sign. PD Hořánkek 79; sign. LD Jaroslav Hořánek + věnování, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ochránce

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:40

    litografie, 1979, 28 x 25 cm, sign. DU Hořánek 79, č. 9/10, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ivan Slavík: Dvacet pozdních básní aneb Zaříkávání naděje

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 6x orig. sign. lept Jar. Hořánek, podpis básníka v titulu, úprava M. Albich, doslov M. Svatoš, tisk Pavel Dřímal, vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v obálce, 40s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Ne…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ptáci

    Položka č.: 202423

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2023 14:06

    serigrafie, 1981, 49 x 39 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 20/43, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    Položka č.: 273993

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:03

    lept, 1994, 16 x 12,2 cm, sign. DU Hořánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ex libris Dr. Norbert, PF 1979

    Položka č.: 269005

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:47

    serigrafie, 1978, 18 x 11,5; 15 x 10,5 cm, sign. DU Hořánek, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý los

    Položka č.: 267148

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 15:00

    tuš, papír, 19,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zeměměřič McDonald

    Položka č.: 267149

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 14:58

    tuš, papír, 18,5 x 26 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)