Stanislav Diviš

  • Stanislav Diviš

    Diviš

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:05

    kniha, 33,5 x 24 cm, autoři Dostál Martin, David Jiří, vyd. Kant, Praha, 2008, pův. clpl. vazba, 215s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Diviš

    Letka

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2020 14:06

    serigrafie, 2001, 35 x 27,6 cm, sign. PD Diviš 2001, č. 68/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Stanislav Diviš

    J.CH.M.A.E.

    Položka č.: 303

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    serigrafie, 2002, 42,8 x 30 cm, sign. PD Diviš 2002, č. 27/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

  • Stanislav Diviš

    Dva světy

    Položka č.: 245925

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:05

    litografie, 1998, 34,5 x 27 cm, sign. PD Di, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)