Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 10:14
litografie, 16 x 11 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 34/50, ohlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)