Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sudan

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:46

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno autorem, 1976, ex: 86/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s koněm - Ex libris Josef Ryant

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:44

    litografie, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Behistoun

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:42

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno autorem, 1976, ex: 165/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Bohatler

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:41

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno autorem, 1977, ex: 77/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Lakmus

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:40

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno autorem, 1978, ex: 123/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Skotisch Rifle

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:39

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno autorem, 1979, ex: 52/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Libanon

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:38

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno autorem, 1977, ex: 27/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Donald

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:37

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno autorem, 1977, ex: 38/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Beller

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:36

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno autorem, 1978, ex: 199/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Autor při práci

    Položka č.: 45

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:33

    litografie, 21 x 14,5 cm, signováno, r. 1982, ex: 112/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Zápas

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 16:31

    litografie, 15 x 10,5 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:18

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na zahradě (PF 1972 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:17

    dřevoryt, 1971, 11,8 x 9,4 cm, sign. PD Emil Kotrba 1971, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex libris Jiří Siblík)

    Položka č.: 1398

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:59

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka a kůň

    Položka č.: 258002

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 08. 2021 15:11

    litografie, 1974, 10,3 x 7,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akt a orel

    Položka č.: 258001

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 08. 2021 15:10

    litografie, 1974, 9,7 x 7,4 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akt a ledňáček

    Položka č.: 257999

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 08. 2021 15:08

    litografie, 1974, 9,5 x 8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akt a kůň

    Položka č.: 257998

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 08. 2021 15:07

    litografie, 1974, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Exlibris Josef Kučera

    Položka č.: 257994

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 08. 2021 15:03

    lept, 1958, 8,1 x 5,9 cm, sign. PD Emil Kotrba 1958, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Povoz

    Položka č.: 257992

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 08. 2021 15:01

    dřevoryt, 1965, 10,5 x 14,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s jablkem (Ex Libris prof. Jiřího Siblíka)

    Položka č.: 257929

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2021 15:38

    kamenorytina, 1963, 9,4 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba 1963, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 234806

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 21:06

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s kohoutem

    Položka č.: 257157

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:21

    litografie, 1970, 7,8 x 5,9 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 19:40

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 218091

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2021 14:44

    litografie, 1941, 29,2 x 23,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Krocení koně

    Položka č.: 250292

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:51

    dřevoryt, 1976, 14,6 x 10,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kozoroh (Ex libris Vladimír Bujárek)

    Položka č.: 227031

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2021 19:12

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Výtvarníkův byt

    Položka č.: 250819

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:05

    litografie, 1979, 13,7 x 19,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Letní den u vody

    Položka č.: 250774

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2021 15:10

    litografie, 1944, 15,8 x 11,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Barevná grafika

    Položka č.: 251373

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2021 20:52

    tisk, plakát, 1986, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)