Utagawa Kunisada

(1786-1865)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Samuraj

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:54

    dřevořez, 36 x 23,1 cm, nalepeno na šedém papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Samurai

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:52

    dřevořez, 34,1 x 23,8 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, místy perforováno, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Bojovník s helmou

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:44

    dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Kuřák opia

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:28

    barevný dřevořez, 31,5 x 22,7 cm, značeno LD, nalepeno na černém papíru, místy pokrčeno, na dvou místech papír odřený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Noční přepadení

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    dřevoryt, 35,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Dvořan a gejša pod třešní

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    dřevoryt - triptych, třikrát 34,7 x 23 cm, každá z grafik značena u okraje, rám, grafiky zašlé, zejména při okrajích poškozeno od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Samuraj a jeho favoritky (diptych)

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    dřevořez, 33,5 x 24 a 34,4 x 24 cm, značeno PH, rám, grafika mírně poškozena, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Malíř

    Položka č.: 334

    dřevořez, 1852, 35 x 23,8 cm, PD pečeť, rám, mírně poškozeno, sklo s paspartou vypadává z rámu, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Výzva

    Položka č.: 333

    dřevoryt, 35 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Obchodník

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 15:28

    dřevoryt, 34,5 x 22,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Sběr ústřic za odlivu (triptych)

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    ručně kolorovaný dřevořez, 1786-1864, třikrát 34 x 23,5 cm, značeno PD v grafice, rám, o malování a kreslení se Kunisada zajímal již od dětství. Díky svému talentu byl kolem roku 1800 přijat do učení k Toyokunimu, mistru školy Utagawa a návrháři kabuki, po němž dle tradice převzal jméno. Kolem rok…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Lovkyně

    Položka č.: 277504

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 15:55

    dřevoryt, 34,5 x 24,5 cm, značeno PD, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu