Dimitrij Kadrnožka

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:20

    bromostříbrná fotografie, koláž, tuš, karton, 1980, 42,6 x 31 cm, sign. PN Kadrnožka 80, bulharský film, režie Christo Christov, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    Sedící akt

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 15:15

    litografie, 1987, 39,5 x 45 cm, sign. PD Kadrnožka 87, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 398

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 14:37

    tužka, ruční papír MBM, 2004, 65 x 50 cm, sign. LD Kadrnožka 04, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 397

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 14:36

    tužka, ruční papír MBM, 2004, 65 x 50 cm, sign. LD Kadrnožka 04, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Dimitrij Kadrnožka

    Rusalka

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 14:07

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1977, r. P. Weigl, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanice - návrh na plakát

    Položka č.: 332

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    koláž, tempera, papír, 1980, 33 x 24 cm, film byl promítán pod názvem Štvanci, film USA, režie: John Lee Thompson, hrají: Anthony Quinn, na zadní straně razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Dimitrij Kadrnožka

    Odsouzená střela

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 13:39

    filmový plakát, 1975, 41,5 x 28,5 cm, značeno PD v tisku Kadrnožka, japonský film, režie: J. Sato, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Království u moře

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 13:36

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1965, r. B. Haanstra, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt na židli

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:23

    litografie, 1986, 45,8 x 28,5 cm, sign. PD Kadrnožka 1986, 1/12, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Orchideje

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2015 19:43

    litografie, 45,8 x 30,2 cm, sign. PD Kadrnožka 7?, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 402 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    Barevné skvrny

    Položka č.: 245014

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:12

    litografie, 1982, 65,3 x 49,5 cm, sign. PD Kadrnožka 82, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    Víno

    Položka č.: 239263

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:25

    litografie, 1991, 55 x 43,5 cm, sign. PD Kadrnožka 91, 4/25/II, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Tajný hřích, návrh na plakát

    Položka č.: 244447

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 04. 2020 18:06

    kombinovaná technika, koláž, papír, 45,5 x 31,5 cm, sign. PU Kadrnožka, realizováno v roce 1977, návrh na plakát ke španělskému filmu Pedra Oley, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Položka č.: 201905

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:21

    litografie, 1994, 17,5 x 8,2 cm, sign. PD Kadrnožka 94, autorský tisk, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Zátah - návrh na plakát

    Položka č.: 236340

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:26

    koláž, akvarel, karton, 1985, 43 x 30,5 cm, sign. PD Kadrnožka 85, československý film, režie: Stanislav Strnad, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 241658

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:28