Dimitrij Kadrnožka

(1923-2022)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Ženský akt III.

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:08

    litografie, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 71/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Orchidej

    Položka č.: 268354

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:23

    litografie, 1976, 22,5 x 15 cm, sign. PD Kadrnožka 76, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)