V cukrárně

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:13

    akvarel, tuš, papír, 14 x 20 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

    Hrad Střekov

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:32

    ocelorytina, okolo 1850, 10,3 x 15 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

    Hrad Frýdlant

    Položka č.: 632

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:31

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,5 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, na papíře zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Bad Röznau in Maehren

    Položka č.: 617

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:16

    ocelorytina, okolo 1850, 10,3 x 15,7 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Staroměstské náměstí na počátku XIX. Století, dle současného kartonu Ludvíka Kohla

    Položka č.: 595

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 19:54

    pastel, dřevoryt, papír, 19,8 x 28,2 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 12:09

    kniha, vyd. Česká expedyce, Kramériusowi dědicové, Praha, 1809, přel. Abraham z Gynterrodu, 380s., restaurováno - sešito do nových papírových desek, listy místy ušpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Robotnické seznamy

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 11:58

    sešit, 35 x 22 cm, ručně psaný český text, pravděpodobně robotnické seznamy, pol. 18. století, volný knižní blok, 80s., stránky opotřebované, místy potrhané, zachovalý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

    Kuchyňská scéna

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2020 15:00

    olej, lepenka, 19. století, 35,5 x 30,5 cm, rám, lepenka lehce zvlněna

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Jelení příkop s Pražským hradem

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    akvarel, tužka, papír, 29,2 x 41,5 cm, rám, papír zažloutlý, místy žluté flíčky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

    Pohled na Staré město pražské

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    tužka, akvarel, papír, 22,2 x 30,7 cm, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

    Letní den u vody

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, vzadu razítko: vystaveno v Mánesu 1934, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    Výstup na vulkán v roce 1835

    Položka č.: 305

    kvaš, tuš, papír, 1835, 16 x 22,8 cm, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Umělec a jeho můza

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    malba na porcelánu, 6 x 8,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Návrh erbu

    Položka č.: 460

    Lebka

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    olej, dřevo, 18 x 24,5 cm, rám, obraz vypadává z rámu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 283

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Při sklence

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    olej, dřevo, 23 x 30,8 cm, rám, poškozeno, restaurováno, malba zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

    Svatá Tekla

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    olej, plátno, 79,5 x 64,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 17

    polychromovaná dřevořezba, v. 44 cm, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Ježíš Nazaretský

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    polychromované dřevo, 115 x 49 cm

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

    Orfeus s lyrou

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    cín s polychromií, v. 32 cm, secesní soška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Kubistické zátiší

    Položka č.: 288

    tempera, papír, 70 x 52 cm, rám, při okraji mírně natržený papír (cca 2,5 cm), Antikvariát Dlážděná

    Japonská společnost

    Položka č.: 1151

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:57

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Před chrámem

    Položka č.: 1150

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:56

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Pohled na Špilberk

    Položka č.: 1134

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:40

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,5 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Brno

    Položka č.: 1133

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:39

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14,4 cm, LD zašpiněno, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Broumov

    Položka č.: 1126

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:32

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 16 cm, papírová pasparta, Vyd. Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Pohled na Hradčany a Malous tranu z cesty na Petřín

    Položka č.: 1097

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:03

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 23 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Carolinum

    Položka č.: 966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 14:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu