Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1985
Položka č.: 280986Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:18
dřevoryt, 1984, 7,2 x 10,4 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1998!
Položka č.: 280990Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:14
dřevoryt, 1987, 7,5 x 10,4 cm, sign. PD Karel Dlabola 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
U Hlubokého
Položka č.: 280993Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:11
dřevoryt , 6 x 8,9 cm, sign. PD Karel Dlabola, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Zima nad Zvičinou
Položka č.: 280996Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:08
litografie, 1982, 7,2 x 11,2 cm, sign. PD Karel Dlabola, 16/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Večer na chalupě
Položka č.: 281001Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:03
litogrfie , 1985, 12,2 x 17,7 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Bělohradská zima
Položka č.: 281003Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:01
litografie , 1982, 22,4 x 29,6 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1982, 6/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)