MICL

(1969)

  • Micl

    (1969)

    JZD - STS

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 19:32

    litografie, 2015, 54,5 x 71 cm, sign. PD Micl 15, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • MICL

    (1969)

    Špačci

    Položka č.: 244716

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:01

    litografie, 2018, 36 x 46,3 cm, sign. PD Micl 18, rám, 57/70, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu