MICL
(1969)
Srážka
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, MICL je současný sochař a malíř, absolvent AVU. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a erotické motivy, vždy ve svých malbách obsahuje i smysl p…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
Micl
(1969)
Dva sloni nad hladinou
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:26
litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 69/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
MICL
(1969)
Noční let
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 10:45
olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu