Renata Mužíková
(1973)
Kavárna
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:06
akryl, plátno, 50,5 x 70,5 cm, sign. LD R. Mužíková, multižánrová umělkyně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)