Různí autoři

  • Různí autoři

    Josef Jíra 70

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, 31 x 22 cm, báseň a podpis L. Kundera, text PhDr. Fr. Dvořák a B. Hrabal, 5 graf. listů J. Dajč, M. Janáček, V. Komárek, P. Minka a V. Pokorný, vydali V. Mikula, J. Vinklát, R. Zrnečko, 1999, Ex. 38/70, volné listy v papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Různí autoři

    K.H. Mácha 1836 - 1996 očima grafiků

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    bibliofilie, 30 x 21 cm, 10 graf. listů od J. Boudy, M. Horníčka, P. Hubičky, V. Ondráčka, E. Ranného, J. Ruszeláka, M. Stejskala, E. Švankmajerové a J. Švankmajera, vydal Jos. Stejskal, Polička 1999, Ex. 13/125, volné listy v ochranném pouzdře, výborný stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Položka č.: 204

    bibliofilie, 33 x 27 cm, album grafických listů: V. Boštík, J. Koblasa, J. Králík, M. Králová, J. Mědílek, Z. Sion a V. Prágr, grafická úprava M. Stejskal a J. Fleischhanc, doslov Ludvík Kundera, vydal J. Stejskal, Polička 1996, Ex. 67/120, volné archy ručního papíru Losín v karton. pouzdře, výborný…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 4 kreseb

    Položka č.: 1155

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 23:43

    různé techniky, některé signovány, zažloutlý, pomačkaný papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 2 kreseb

    Položka č.: 1154

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 23:41

    2 x akvarel, papír, 29,4 x 21 a 29,3 x 22,8 cm, oba sign., P. Maur a J. Matějů, lehce poškozený, místy zašpiněný papír

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Různí autoři

    Soubor pohlednic - sbírka Hussong

    Položka č.: 260932

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 15:27

    100 ks pohlednic, 1997, vydáno 1997, Kassel, 1000 expl, pohlednice děl, které umělci vytvořili na dřevě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Osm exlibris pocta dřevorytu

    Položka č.: 260778

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 12:53

    soubor 8 vlastních exlibris, 1995, 21 x 10,5 cm, jednotlivé listy signovány, autoři: J. Altmann, A. Antonová, M. Houra, L. Kašpar, V. Komárek, Z. Mézl, A. Nievaldová, K. Vítečková, soubor byl vydán v nákladu 150 kusů u příležitosti valné hromady SSPE konané 1995 v Praze, volné listy v papírovém přeb…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Různí autoři

    V. Křupka: Det moderne czekiske exlibris

    Položka č.: 260568

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 09:23

    bibliofilie, vydal Klaus Rödel, Frederikshavn (Dánsko) 1978, podpis Jaroslava Švába, vložena orig. exlibris (31ks), přednostní výtisk, 159 s., brož. s obálkou, v knize drobné skvrny, obálka zašpiněná a při okrajích poškozená, Antikvariát Ostrovní

  • Různí autoři

    I. PREMIE EX LIBRIS 1919

    Položka č.: 260541

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 08:56

    bibliofilie, 24 x 16,5 cm, 9 x exlibris, dřevoryt Fr. Kobliha, Sl. Tusar, A. Macková, J. Sejpka, lept St. Kulhánek a V. Röhling, linoryt a dřevořez A. Metelák, kresba (tisk) O. Fiala, vydal Spolek sběratelů a přátel Ex libris, Praha 1919, kartonové desky, 8s.+ přílohy, ruční papír, velmi dobrý stav…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Různí autoři

    Pozdrav k osmdesátým narozeninám presidenta T.G. Masaryka 1850 - 1930

    Položka č.: 260539

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 08:54

    bibliofilie, 29,5 x 22 cm, cyklus grafických listů, O. Matoušek (linoryt na deskách), M. Mrkvičková - Hlobilová, J. Sládek, J. Hodek, A. Burka, J. Baruch, J. Beran, J. Vodrážka,K. Štika, F. Mervart, vše sign., vydal Jos. Hladký, Hranice 1930, ex. 25/100, na ručním papíru Realgrand, volné listy v kar…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Různí autoři

    Konvolut grafických listů skupiny Tvrdohlaví

    Položka č.: 260535

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 08:50

    různé grafické techniky, 1999, 42,5 x 30 cm, sign. vše, č. 75/99, konvolut obsahuje 9 grafických listů od autorů skupiny Tvrdohlaví (Jiří David, Michal Gabriel, Zdeněk Lhotský, Petr Nikl, Jaroslav Róna, František Skála, Čestmír Suška, Stefan Milkov, Stanislav Diviš)

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Různí autoři

    Skupina Ra

    Položka č.: 257260

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 07. 2021 15:44

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Sedm exlibris

    Položka č.: 253000

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2021 18:20

    soubor 7 vlastních exlibris, 2005, 21 x 10 cm, jednotlivé listy signovány, autoři: M. Bauer, D. Benešová, M. Lesařová - Roubíčková, M. Manojlín, A. Odehnal, P. Ptáček, K. Šafář, soubor by vydán v nákladu 110 výtisků u příležitosti valné hromady SSPE konané v Praze 2005, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Konvolut podpisů českých spisovatelů a literátů

    Položka č.: 252884

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2021 16:24

    vlastnoruční podpisy, 52x podpis na kartičce: G. Adamson, V. Adlová, E. Bernardinová, A. Branald, P. Cincibuch, M. Černík, M. Florian, V. Erben + J. Otradovicová (2x nalepeno na jednom listě), J. Foglar, J. Frais (podpis na fotografii), L. Freiová, M. Halamová + O. Dub +R. Křesťan + E. Řezáčová (4x …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Různí autoři

    Pocta Karlu Tutschovi

    Položka č.: 252780

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (350 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2021 18:00

    soubor 11 litografií, 2010, 30 x 21 cm, č. 62/80, Vydáno u příležitosti výstavy Pocta Karlu Tutschovi v Galerii Vltavín (Josef Bolf, Tomáš Císařkovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek, Jakub Špaňhel)

    Aktuální cena: 8.400 CZK (350 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Ex libris G. Mantero

    Položka č.: 252480

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 16:20

    5x grafika, 7 x 5 cm, Armando Baldinelli, Michel Fingesten, Italo Zetti, Qiulio Cisari, , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Ex libris Jaroslav Černý

    Položka č.: 252477

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 16:17

    9x grafika, 8.5 x 8 cm, F.K.Loukotka, Stanislav Hudeček, Karel Kuneš, Jaroslav Kotas, Cyril Chramosta, Antonín Homolka, Jaroslav Vodrážka, Vítězslav Fleissig, , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Prémie Umělecké besedy

    Položka č.: 261956

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 15:08

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)